PL EN

Direct Billing Orange

Usługa Direct Billing w Orange pozwala w prosty i bezpieczny sposób płacić za dostęp do wielu dóbr cyfrowych. Płatności mobilne są w ostatnim czasie coraz popularniejsze wśród użytkowników ze względu na wygodę i minimum formalności. W tym przypadku wystarczy jedynie wybrać jedna z opcji — „dopisz do rachunku” w Orange, podać swój numer telefonu, a opłata zostanie dodana do najbliższej faktury lub zdjęta z konta prepaid. Teleaudio Dwa oferuje usługi Direct Billing we wszystkich sieciach komórkowych w Polsce, a także inne usługi Premium, np. obsługę konkursów SMS. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Direct Billing w Orange — łatwy sposób płatności

Usługa Direct Billing w tej sieci nosi nazwę „Zamów z Orange”lub “Dolicz do rachunku”. Dzięki niej możliwy jest szybki dostęp do treści cyfrowych, takich jak:

  • muzyka,
  • filmy,
  • e-booki,
  • audioboooki,
  • aplikacje i gry,
  • licencje oprogramowań,
  • płatne treści na portalach internetowych,
  • dostęp do serwisów ogłoszeniowych.

Wszystko to bez konieczności posiadania lub podawania numeru karty płatniczej. Opłata za zamówienie jest pobierana automatycznie po udostępnieniu dóbr klientowi.

Z usługi można korzystać nie tylko z poziomu smartfona, ale także, komputera stacjonarnego lub tabletu. Daje możliwość płatności w wybranych serwisach internetowych oraz aplikacjach, między innymi Sklep Google czy Galaxy Apps. Ten sposób płatności umożliwia zarówno jednorazowy zakup treści czy dostępów, jak i wykupienie subskrypcji. W drugim przypadku klienci otrzymują za każdym razem informacje SMS-em o przedłużeniu okresu abonamentu. W wiadomości zawarta jest także instrukcja dezaktywacji danej usługi.

Usługi „dopisz do rachunku” w Orange

Rozpoczęcie korzystania z usług nie jest zbyt sformalizowane. Wystarczy przejść poprawną weryfikację i autoryzację numeru telefonu, do którego przypisane jest zamówienie, aby otrzymać potwierdzenie SMS oraz dostęp do zamówionej treści. W ten sposób można również płacić za bilety parkingowe, wypożyczenie roweru w mieście czy kupować bilety na koncerty.

Orange oferuje usługi:

  • Dolicz do rachunku – dla posiadaczy telefonów z abonamentem w tej sieci. Można przy jej pomocy płacić między innymi w sklepach: Google, App Store, Samsung czy Microsoft. Płatności potwierdzane są PIN-em, a kwoty do zapłaty wyszczególniane i doliczane do najbliższej faktury za usługi telekomunikacyjne,
  • Zamów z Orange – ta usługa jest skierowana zarówno do abonentów, jak i posiadaczy telefonów na kartę. W tym drugim przypadku zakupy potwierdzane są za pomocą SMS-a. W tej chwili można z niej korzystać już w ponad 300 aplikacjach i serwisach, Operator prowadzi rozmowy z kolejnymi dostawcami usług i produktów elektronicznych, oferta będzie więc stale rosnąć.

W przypadku, gdy korzystający z usługi nie chce już dłużej dokonywać zakupów i rozliczeń w tej formie, może ją całkowicie wyłączyć. W tym celu należy wejść na konto Mój Orange i włączyć usługę nazywająca się — Blokada na Usługi Elektroniczne.

NASI PARTNERZY